UA-113556002-1
 

V nabídce máme kvalitní tapety všech druhů - vliesové, vinylové, papírové i textilní.  Sladíme je se závěsy, výmalbou a ostatními doplňky ve Vašem interiéru, v případě zájmu pro Vás připravíme vizualizaci.

Nabízíme tapety od předních světových značek, jako jsou Eijffinger, Romo, Versace, Zimmer + Rohde, Fuggerhaus, Living Walls, Jim Thompson, Marcel Wanders, Kelly Hopen.

luxusní tapety
tapety Praha
tapety eijffinger
tapety versace
tapety do ložnice
dětské tapety

Realizujeme i malování nádhernými anglickými barvami Farrow and Ball.

benátské štuky
designer Praha1
realizace interierů

Realizujeme luxusní dekorativní povrchy stěn, jako jsou benátské štuky, imitace betonu, imitace kamene, různé patinace a dekorativní nátěry. Vše od italského výrobce, podle staré originální italské receptury. Benátský štuk je italská receptura zpracování přírodního vápna, která v 17. století dosáhla rozkvětu v šlechtických palácích v Benátkách a dodnes se používá k dekoraci stěn těch nejkrásnějších interiérů. Benátští mistři míchali dobře vyzrálé hašené vápno s jemným mramorovým práškem, oleji a vosky a podle potřeby přidávali přírodní pigmenty. Jedná se o čistě přírodní a ekologický materiál vyznačující se přirozeným stínováním, vysokým leskem, prodyšností, omyvatelností a zejména ekologičností.